Warunki współpracy:
Komunikacja z kanelarią odbywa się drogą emailową, prosimy o kierowanie wszelkich wiadomości na adres kancelaria@nataliaolowska.com. Komunikację telefoniczną prosimy ograniczać do spraw ważnych i pilnych.
Na przesyłane wiadomości staramy się odpowiedzieć w przeciągu 3 dni roboczych. Niektóre zagadnienia mogą wymagać jednak dłuższego czasu. Jeśli odpowiedź z kancelarii nie przyjdzie w przeciągu 5 dni roboczych prosimy o przesłanie przypomnienia emailem. Kancelaria nie prowadzi komunikacji za pośrednictwem smsów, WhatsApp itp.
Warunkiem rozpoczęcia obsługi prawnej jest uiszczenie uzgodnionej opłaty wstępnej oraz przekazanie wszystkich wymaganych w sprawie dokumentów. Dokumenty należy złożyć jednocześnie (nie przyjmujemy dokumentów w częściach). Wszystkie dokumenty powinny zostać przekazane do kancelarii w formie wydrukowanej a pliki audio-video nagrane na płycie CD (tylko taką formę akceptują Sądy).
Kancelaria nie przyjmuje i nie przechowywuje oryginałów dokumentów za wyjątkiem tych, które w oryginale wymagane są przez Sądy np. odpis aktu urodzenia czy aktu małżeństwa. Sądy nie zwracają dokumentów, które zostały złożone w toku sprawy, w związku z czym przed przekazaniem ich do kancelarii należy zrobić kopie na własny użytek.
Konsultacja prawna wymaga wcześniejszego umówienia. Spotkanie może się odbyć stacjonarnie w kancelarii lub w formie zdalnej przez aplikację Zoom. Nie prowadzimy konsultacji przez telefon.
Status spraw sądowych monitorujemy na bieżąco, a nowe informacje dotyczące prowadzonej sprawy są bezwłocznie przesyłane drogą emailową. Brak informacji z kancelarii oznacza, że w sprawie nie nastąpiły zmiany.
Finansowe warunki współpracy są uzgadniane przed przyjęciem prowadzenia sprawy. Uzgodnione honorarium należy regulować bez wezwania po wykonaniu danej czynności przez kancelarię. W przypadku, gdy zaległość przekracza 2 tygodnie, kancelaria ma prawo wypowiedzieć pełnomocnictwo i po upływie 14 dni zaprzestać wykonywania kolejnych czynności w sprawie.
Kancelaria dokłada wszelkich starań, aby jak najlepiej reprezentować interesy Mocodawcy w prowadzonej sprawie, niemniej nie jest w stanie zagwarantować satsyfakcjonującego rozstrzygnięcia sprawy przez Sąd.
Wraz z zakończeniem postępowania sądowego umowa oraz pełnomocnictwo wygasa, oznacza to, że kolejne czynności np. egzekucja wyroku, wpisy do ksiąg wieczystych wymagają dodatkowych uzgodnień i wiążą się z dodatkowymi opłatami.