There is nothing to show here!
Slider with alias natalia-slider not found.

WITAMY

Witamy na stronie internetowej Kancelarii Adwokata i Mediatora Natalii Ołowskiej Czajki

Niniejsza strona jest oficjalną stroną Natalii Ołowskiej-Czajki, adwokata i mediatora, praktyka specjalizującego się w prawie rodzinnym, także w jego aspektach międzynarodowych.

Natalia Ołowska-Czajka prowadzi własną kancelarię adwokacką w Warszawie i zajmuje się sprawami rodzinnymi z uwzględnieniem ich aspektów cywilnych oraz karnych. Z zaangażowaniem i pasją pomaga przejść przez trudne zagadnienia spraw rodzinnych, wspierając klientów swoją wiedzą i doświadczeniem tam, gdzie najbardziej tego potrzebują.

POMOC PRAWNA

Powierz swoją sprawę rodzinną lub cywilną w dobre ręce. Adwokat Natalia Ołowska-Czajka to właściwy adres i właściwy człowiek - prowadząc kancelarię w Warszawie, współpracuje z klientami i adwokatami na całym świecie, od USA po Australię. Adwokat Natalia Ołowska-Czajka posiada szeroką wiedzę z zakresu stosowania prawa polskiego oraz praktyki polskich sądów, którą łączy ze swoimi międzynarodowymi kontaktami i dostępem do praktyków z innych krajów, przez co z sukcesem pomogła wielu klientom. Znając biegle kilka języków umiejętnie stosowała prawo polskie w sprawach, które wiązały się z ustawodawstwem zagranicznym. Adwokat Natalia Ołowska-Czajka wykorzystuje swoje umiejętności komunikowania się w kontaktach ze stronami, prawnikami i sędziami na całym świecie, aby rozwiązać problemy prawne swoich klientów.

DZIECI

_______________

ZWIĄZKI

_________________

MEDIACJA

____________________

Doświadczenie w pracy z klientami zagranicznymi

Na mapie przedstawiono kraje i miasta, z których pochodzą nasi klienci i osoby, dla których pracowaliśmy.

Oto co nas wyróżnia

Lokalnie

Biuro w Warszawie znajduje się bliżej niż myślisz - narzędzia komunikacji internetowej oraz rozprawy online sprawiają, że obsługa prawna może dotyczyć spraw na terenie całego Kraju.

Globalnie

Rozwiązanie każdej sprawy, choćby mającej aspekty zagraniczne, może zacząć się tutaj - znajdziemy odpowiednią pomoc w innych krajach przez nasze członkostwo w organizacjach międzynarodowych.

Wirtualnie

Spotkania z klientami oraz mediacje mogą odbywać się na platformie Zoom zapewniającej poufność oraz sprawną pracę ze wszystkimi materiałami i dokumentami.

Edukacyjnie

Prowadzimy blog i podcast, gdzie zwracamy uwagę na istotne aspekty prawne oraz dzielimy się ciekawostkami i doświadczeniami z naszej pracy w celach edukacyjnych.

Technologia w naszych usługach

Praca z użyciem narzędzi wideo

Możemy połączyć się zdalnie z dowolnego miejsca z klientem w dowolnym miejscu a technologia umożliwia nam spotkanie lub konsultację z użyciem wideo.

Praca w chmurze

Korzystamy z narzędzi umożliwiających pracę zdalną przy przygotowywaniu i opracowywaniu dokumentów oraz narzędzi umożliwiających podpis drogą elektroniczną.

Rozprawy zdalne

Jesteśmy biegli w narzędziach wideo komunikacji i pomagamy klientom skutecznie połączyć się i aktywnie brać udział w rozprawach zdalnych przed Sądami.

Mediacje Online

Organizujemy i prowadzimy sesje mediacyjne oraz arbitrażowe (ODR - Online Dispute Resolution) - także w ramach InstantMediations.com.

Opinie klientów

Przeczytaj, co sądzą o nas nasi klienci.
Szczerze polecam adwokata Natalię Ołowską-Czajkę zarówno jako mediatora jak i praktyka sądowego, bez najmniejszych zastrzeżeń. Będzie mi miło współpracować z nią ponownie.
B Były klient
Bardzo kompetentne doradztwo i prowadzenie spraw. Nie można uzyskać lepszego wsparcia. Jestem pełen wdzięczności i satysfakcji dla Kancelarii Prawniczej Natalia Ołowska-Czajka. Niezależnie od tego, czy jak o prawnik lub jak o mediator, najlepszy adres w obu obszarach. Jeszcze raz wielkie podziękowania dla Pani i całego zespołu! Trudno wyrazić wdzięczność w kilku linijkach. Dziękuję, dziekuję, dziękuję!!!
DK Former Client
This is the first time that I ever have been party to a legal case, so I was nervous and scared. However, Pani Ołowska-Czajka quickly comforted me by her very obvious competence and confidence. She is also very kind and a fundamentally good person who cares about her clients. I give my warmest and fullest recommendation, especially for international clients.
WL Former Client

Odważ się i zrób następny krok

Napisz e-mail na adres kancelaria@olowskapierre.com lub zadzwoń
+48 502 218 775

Dane kontaktowe

Kancelaria Adwokata i Mediatora Natalia Ołowska-Czajka ---------------- ul. Bagatela 15 lok. 1 00-585 Warszawa+48 502218 775kancelaria@olowskapierre.com

Godziny otwarcia

Poniedziałek-Piątek:12:00 - 20:00
Sobota:Po wcześniejszym umówieniu się
Niedziela:Zamknięte