WITAMY

Witamy na stronie internetowej Kancelarii Adwokata i Mediatora Natalii Ołowskiej Czajki

Niniejsza strona jest oficjalną stroną Natalii Ołowskiej-Czajki, adwokata i mediatora w Warszawie, praktyka specjalizującego się w prawie rodzinnym, także w jego aspektach międzynarodowych.

Natalia Ołowska-Czajka prowadzi własną kancelarię adwokacką w Warszawie i zajmuje się sprawami rodzinnymi z uwzględnieniem ich aspektów cywilnych oraz karnych. Z zaangażowaniem i pasją pomaga przejść przez trudne zagadnienia spraw rodzinnych, wspierając klientów swoją wiedzą i doświadczeniem tam, gdzie najbardziej tego potrzebują.

POMOC PRAWNA

Powierz swoją sprawę rodzinną lub cywilną w dobre ręce. Adwokat Natalia Ołowska-Czajka to właściwy adres i właściwy człowiek - prowadząc kancelarię w Warszawie, współpracuje z klientami i adwokatami na całym świecie, od USA po Australię. Adwokat Natalia Ołowska-Czajka posiada szeroką wiedzę co do prawa polskiego i praktyki polskich sądów co łączy ze swoimi międzynarodowymi kontaktami i dostępem do prawa obcego, przez co z sukcesem pomogła wielu klientom. Znając biegle kilka języków umiejętnie stosowała prawo polskie w sprawach, które wiązały się z ustawodawstwem innych krajów. Adwokat Natalia Ołowska-Czajka wykorzystuje swoje umiejętności komunikowania się w kontaktach ze stronami, prawnikami i sędziami na całym świecie, aby rozwiązać skomplikowane problemy prawne swoich klientów.

DZIECI

_______________

ZWIĄZKI

_________________

MEDIACJA

____________________

Doświadczenie w pracy z klientami zagranicznymi

Na mapie przedstawiono kraje i miasta, z których pochodzą nasi klienci i osoby, dla których pracowaliśmy.

Some Ways We're Different

Local

Find your local office for in-person or remote meetings to handle your legal matter.

International

Work with our international offices to handle remote disputes, sometimes with no traveling.

Virtual

Connect online via Zoom for convenient remote consults, meetings, and mediations.

Educational

Get education with our free library of videos, blogs, and online presentations.!

Some Ways We Use Technology

Video-Based Collaboration

We can connect from anywhere for attorney-client meetings and appointments.

Cloud-Based Collaboration

Our team utilizes cloud-based document preparation, storage, and e-signatures.

Remote Court Hearings

As courts worldwide go virtual, we are equipped to quickly appear with clients before Judges.

Online Mediations

We host and attend online dispute resolution (ODR) sessions with our clients, including through InstantMediations.com

Opinie klientów

Przeczytaj, co powiedzieli niektórzy z naszych klientów.
I highly recommend engaging Counselor Olowska-Czajka as either a mediator and/or an advocate without reservation. I look forward to working with her again.
B Former Client
Bardzo kompetentne doradztwo i prowadzenie spraw. Nie można uzyskać lepszego wsparcia. Jestem pełen wdzięczności i satysfakcji dla Kancelarii Prawniczej Natalia Ołowska-Czajka. Niezależnie od tego, czy jak o prawnik lub jak o mediator, najlepszy adres w obu obszarach. Jeszcze raz wielkie podziękowania dla Pani i całego zespołu! Trudno wyrazić wdzięczność w kilku linijkach. Dziękuję, dziekuję, dziękuję!!!
DK Former Client
This is the first time that I ever have been party to a legal case, so I was nervous and scared. However, Pani Ołowska-Czajka quickly comforted me by her very obvious competence and confidence. She is also very kind and a fundamentally good person who cares about her clients. I give my warmest and fullest recommendation, especially for international clients.
WL Former Client

Take the Next Step

Get Started Today & Contact Us
Call Now +48 502 218 775

Contact Details

Kancelaria Adwokata i Mediatora Natalia Ołowska-Czajka ul. Bagatela 15 lok. 1 00-585 Warszawa+48 502218 775Kancelaria@olowskapierre.com

Opening Hours

Monday-Friday10:00 - 18:00
SaturdayBy Appointment
SundayClosed